Господарський суд міста Києва на стороні Держекоінспекції Тернопільської області

06 Лис 2013 / 10:53 | Переглядів: 1392

суд

Тернопільський міжрайонний прокурор з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері в інтересах держави, в особі Державної екологічної інспекції у Тернопільській області звернувся до господарського суду міста Києва з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "Аграрний цукровий альянс" про стягнення збитків, заподіяних державі в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря та внаслідок самовільного водокористування в розмірі 25 684 грн.

Позовні вимоги вмотивовано тим, що державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Тернопільської області під час проведеної перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ "Аграрний цукровий альянс" було з'ясовано, що даний суб'єкт господарювання порушуючи вимоги статті 44 Водного кодексу України, здійснював забір підземних вод за відсутності дозволу на спеціальне водокористування та з порушенням порядку викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел здійснювались без відповідного дозволу, що є порушенням статті 11 Закону України "Про охорону атмосферного повітря".

З урахуванням наведених положень норм чинного законодавства України та досліджених в ході судового розгляду обставин справи, Господарський суд міста Києва вирішив позов Тернопільського міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері в інтересах держави, в особі Державної екологічної інспекції у Тернопільській області - задовольнити повністю та стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Аграрний цукровий альянс" 25 684, 17 грн. збитків, які були заподіяні державі внаслідок самовільного водокористування та в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря .

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.