Сезон полювання на хутрових ще не відкритий, проте любителів гострих відчуттів це не турбує

22 Жов 2014 / 12:00 | Переглядів: 1599

полювання мисливець

Працівниками Державної екологічної інспекції у Тернопільській області вночі 21.10.2014 р. 0 00 год. 30 хв. в мисливських угіддях на території Зборівського району затримано 4 громадян, які здійснювали полювання, використовуючи власний автомобіль, рушницю і добули зайця-русака, що є порушенням пунктів 2,3,4 Закону України "Про мисливське господарство та полювання" (полювання в заборонених для цього місцях на відтворювальних ділянках, полювання у заборонений час у не дозволені для полювання строки на відповідні види тварин, у темний період доби, полювання забороненими способами з під'їзду на автомототранспорті).

На власника рушниці складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.2 ст.85 Кодексу України про адміністративне правопорушення, вилучено рушницю, набої та зайця.

Справу розглядатиме Зборівський районний суд, який прийме рішення про накладення штрафу від шістдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1020-2040 грн.) з конфіскацією рушниці, набоїв і засобів вчинення правопорушення (автомобіля), які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об'єктів тваринного світу (зайця) чи без такої або позбавлення права полювання на строк до трьох років з конфіскацією рушниці, набоїв і засобів вчинення правопорушення (автомобіля), які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об'єктів тваринного світу (зайця) чи без такої. Крім того, за незаконно добутого зайця порушник повинен сплатити збитки у розмірі 500 грн.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.