Порушникам повітряного законодавства не вдається уникнути відповідальності щодо відшкодування збитків

21 Жов 2014 / 14:38 | Переглядів: 989

екологія

Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області за здійснення викидів забруднюючих речовин без дозволу нараховано збитки ПАТ "Укртелеком" на суму 25,225 тис. грн. та 20,175 тис. грн. В інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Тернопільській області Тернопільський міжрайонний прокурор з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері звернувся до Господарського суду Тернопільської області з позовними заявами до ПАТ "Укртелеком". Завдяки спільним зусиллям органів прокуратури та екоінспекції у Тернопільській області позови рішенням Господарського суду Тернопільської області задоволено, постановами Львівського апеляційного господарського суду залишено без змін. Вищий господарський суд України постановив касаційні скарги ПАТ "Укртелеком" залишити без задоволення, а постанови Львівського апеляційного суду залишити без змін.

Судова практика показує, що у разі досконалого оформлення матеріалів перевірок держекоінспекцією, у порушників вимог природоохоронного законодавства немає шансів виграти подібні справи у судах.

Аналогічно, Вищим господарським судом України залишено постанову Київського апеляційного господарського суду без змін, а касаційну скаргу ПАТ "Укрсоцбанк" без задоволення, в частині відшкодування збитків за наднормативні викиди на суму 22,099 тис. грн.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.