Сергій Надал відвідав завод «CЕ Бортнетце-Україна»

09 Кві 2012 / 15:30 | Переглядів: 6677

Сергій Надал на заводі SEBN UA - 2

Міський голова Тернополя відвідав один з найбільших заводів області, що виготовляє комплектуючі до автомобілів концерну Volkswagen компанію SEBN UA.

Розпочалась зустріч з огляду виробничих потужностей заводу, яку провів особисто генеральний директор ТОВ "СЕ Бортнетце-Україна" Екхарт Бістрам. "На площі 21 000 м² працює близько 3 000 працівників, 90% з яких жителі міста Тернополя. На сьогодні тут виробляють електросистеми для автомобілів Volkswagen Golf A6 та проходить підготовка до запуску виробництва електро систем до Golf A7" - повідомив пан Бістрам.

Фотоальбом: Сергій Надал на заводі SEBN UA

Після ознайомлення з виробництвом Сергій Надал та Екхарт Бістрам за круглим столом обговорили подальші кроки співпраці. "Тернопіль - місто відкрите для нових ідей та інвестицій. Міська рада і я особисто будемо сприяти розвитку Вашої компанії в Тернополі, оскільки це не лише створення нових робочих міст, але й хороший приклад для майбутніх інвесторів, які працюватимуть в нашому місті" - зазначив міський голова.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.