Прокуратура захистила майнові та житлові права понад тисячі дітей

27 Гру 2013 / 16:04 | Переглядів: 1395

прокуратура

Органами прокуратури області приділяється особлива увага питанням додержання законів щодо захисту майнових та житлових прав неповнолітніх.

Зокрема, проведеною прокуратурою Бучацького району перевіркою виявлено порушення житлових прав дитини, позбавленої батьківського піклування.

Мати неповнолітньої дівчини визнана безвісти зниклою з 2011 року, а у 2010 році помер її батько.

Після смерті батька відкрилася спадщина на житловий будинок, який належав йому на підставі договору купівлі-продажу. Однак, зазначене спадкове майно за дитиною, позбавленою батьківського піклування, залишалось не оформленим.

Єдина спадкоємиця не в змозі захистити свої права та законні інтереси у суді через свій неповнолітній вік, а її баба як опікун - через похилий вік та поганий стан здоров'я.

З врахуванням наведеного, прокурор Бучацького району звернувся до суду з позовом про визнання права власності за неповнолітньою на житловий будинок загальною вартістю майже 100 тисяч гривень в порядку спадкування.

Рішенням Бучацького районного суду позовні вимоги прокурора задоволено.

Додатково:

За втручання прокуратури у поточному році поновлено житлові та майнові права понад тисячі дітей.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.