Прокуратура оскаржує рішення Кременецького районного суду, ухвалене щодо колишнього посадовця

19 Січ 2015 / 16:12 | Переглядів: 1970

суд

13.01.2015 року Кременецький районний суд ухвалив звільнити обвинуваченого від кримінальної відповідальності у зв'язку із зміною обстановки та закрити розслідуване стосовно нього кримінальне провадження. Прокуратура із зазначеним рішенням суду не погодилася.

У Кременецькому районному суді у ході розгляду кримінального провадження стосовно колишнього міського голови Почаєва, який обвинувачується у незаконному відчуженню земельної ділянки площею 4,5 га, захисник обвинуваченого заявив клопотання про звільнення екс-посадовця від кримінальної відповідальності та закриття стосовно нього кримінального провадження у зв'язку зі зміною обстановки.

Прокурор, який підтримував у суді державне обвинувачення, заперечив проти заявленого клопотання.

Кременецький районний суд ухвалив звільнити обвинуваченого від кримінальної відповідальності за ч.1 ст. 364, ч1.ст.366 КК України у зв'язку із зміною обстановки та закрити кримінальне провадження.

Прокуратура області, не погоджуючись з цим рішенням суду, оскаржує його в апеляційному суді Тернопільської області.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.