Номера партій у бюлетенях виборів до Зборівської ОТГ

15 Жов 2017 / 15:16 | Переглядів: 1084

Зборів Загребелля

На комісії міської виборчої дільниці, в числі інших питань порядку денного було також обрано номера партій в бюлетеннях голосування, - http://zboriv.te.ua.

Зборів герб

1- УКРОП

2- Справедливість ( Рух Валентина Наливайченка )
3- Громадянська позиція
4- Рух Нових Сил М.Саакашвілі
5- Самопоміч
6- Аграрна партія
7- Народний Рух України
8- Блок Петра Порошенка
9- Патріот
10- Радикальна партія О.Ляшка
11- Громада і Закон
12- Галицька партія
13- Свобода
14- Батьківщина

Виборчий бюлетень

Та знову не обійшлось без конфліктів, особливого розголосу і довгого обговорення набрала тема зняття кандидатів із виборів, за поданням представника партії "УКРОП", як стало відомо в ході комісії, більшість кандидатів шляхом суду повернуть собі звання кандидата, оскільки, відбулось порушення: всі кандидати-вигнанці мали бути повідомленні про факт, запрошенні на засідання, та скласти писькову заяву-пояснення. Цього зроблено не було.


"- Я дізнався про свого знятого кандидата навіть не від комісії, та ще й в останній день, тобто ми вже не маємо часу надати скаргу у суд, думаю, що це просто злив кандидатів, який вигідний одній з політичних сил, сильних кандидатів зливають. І комісія чомусь йде цьому на зустріч, а тепер має проблеми із законом." -коментує ситуацію керівник районної "Свободи", Ігор Баліцький.
Схожої думки притримуються і інші керівники партій ( Аграрна, Рух Нових Сил, Батьківщина).

На порядку денному також стояло питання по знятті кандидатури Юрія Сисака, першого номера списку "УКРОПУ", через його посаду в колишньому "УДАРІ" та факт передчасної агітаційної кампанії (бігборду), який, як стверджує укропівець, зробили конкуренти аби підставити. Однак, комісія не підтримала його усунення.

Що буде далі? Не відомо. Чому про це мовчить преса, ОПОРА та люди - цікавий факт байдужості наших громадян. Повідомляємо про всі перебіги виборчного процесу, очікуйте нових новин. Ми за правду.

Джерело -http://zboriv.te.ua/index.php/vlada/item/358-vidomi-nomera-partii-u-biuleteniakh-vyboriv-zborivskoi-oth

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.