Найвідповідальнішим в Україні міським головою визнано Сергія Надала

12 Бер 2015 / 09:02 | Переглядів: 1695

Надал прес-конференція алкоголь

Рейтинг відповідальності міських голів оприлюднила система “Слово і Діло”. Серед усіх міських голів України найвідповідальнішим виявився Сергій Надал.

Нагадаємо, "Слово і діло" - це постійно діюча система народного контролю над владою і політиками, що демонструє справжній рівень їхньої відповідальності перед громадянами.

- Наприкінці 2014-го року підбиваємо підсумки виконання обіцянок міськими головами обласних центрів України. Протягом 4-х років каденції очільники міст багато наобіцяли своїй громаді, проте, виконували обіцянки по-різному. Деякі з міських голів лише нещодавно приступили до виконання своїх обов'язків, але на рейтингу це не відобразилось, оскільки аналізується не кількісний показник а якісний, - йдеться на сайті системи.

До ТОП-п'ятірки міських голів України, які намагаються дотримувати слова та виконувати свої обіцянки (у рейтингу вказаний відсоток виконаних обіцянок від їх загальної кількості) увійшли:

  1. Сергій Надал (м. Тернопіль) - 49%.
  2. Сергій Мельник (м. Хмельницький) - 43%.
  3. Юрій Гранатуров (м. Миколаїв) - 41%.
  4. Андрій Садовий (м. Львів) - 40%.
  5. Сергій Одарич (м. Черкаси) - 38%.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.