Київ вже без Леніна

09 Гру 2013 / 13:21 | Переглядів: 2209

Кайда з рупором на Євромайдані

8 грудня 2013 року патріоти знесли пам'ятник Леніну на бульварі Тараса Шевченка в центрі Києва. Націоналісти повали монумент за допомогою лебідок. Після цього присутні заспівали Українського славня. Народний депутат України від ВО "Свобода" Олексій Кайда, коментуючи подію, наголосив на тому, що в Україні не має бути жодного пам'ятника Леніну. "Не припустимо, щоби в серці України стояв монумент тому, з приходом до влади якого розпочався червоний, тобто кровавий період в історії нашого народу. Ленін - один з ідейних натхненників та безпосередніх організаторів голодоморів та репресій, тому пам'ятники йому слід демонтовувати. Символічним є те, що знесення монумента в Києві відбулося у 80-ті роковини Голодомору 1932-33 років та в день розпаду Радянського союзу", - зазначив свободівець.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.