Завершується прийом журналістських робіт на конкурс «Здоровим бути вигідно!»

01 Бер 2013 / 07:40 | Переглядів: 1781

журналіст ручка папір

4 березня 2013 року - останній день, коли можна відправити роботу на Другий всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів "Здоровим бути вигідно!", який проводить Український фонд "Здоров'я" за офіційної підтримки МОЗ України, бюро ВООЗ в Україні та НСЖУ.

Конкурсні роботи мають спонукати людей до активного способу життя, занять фізичними вправами та спортом, здорового харчування, відмови від шкідливих звичок.

Гран-прі конкурсу - 10 000 грн. І премія - 5 000 грн., ІІ премія - 4 000 грн., ІІІ премія - 3 000 грн.

Окрема номінація "Спеціальна тема" конкурсу - "Медичне страхування" - запроваджена за підтримки генерального партнера СК "NGS". I премія - 5 000 грн., ІІ премія - 4 000 грн., ІІІ премія - 3 000 грн. Участь беруть матеріали усіх видів ЗМІ, у фокусі яких тема медичного страхування.

До участі у конкурсі приймаються роботи, які вийшли друком чи в ефір у період із 19 грудня 2012 року по 1 березня 2013 року. Переможці стануть відомі 29 березня.

Анкету учасника конкурсу можна заповнити на сайті фонду (http://healthfund.com.ua/ua/projects/30-druhyi-konkurs-qzdorovym-buty-vyhidnoq/547-anketa-uchasnyka-druhoho-vseukrainskoho-konkursu-zdorovym-buty-vyhidno.html) Конкурсні роботи слід надсилати за адресою вул. Антоновича, 172, офіс 1314, ВГО "Український фонд "Здоров'я" або електронною поштою на адресу konkurs@healthfund.com.ua.

Компанія "Нова пошта", доставляє роботи на конкурс безкоштовно. Форма заявки на безоплатну доставку учасникам надсилається після заповнення анкети.

Для участі в конкурсі слід надати:

- для номінації "Друковані ЗМІ": примірник видання зі статтею (у разі відсутності примірника - довідку про публікацію на офіційному бланку ЗМІ із печаткою та за підписом керівника ЗМІ і зазначенням дати виходу матеріалу); статтю повністю у pdf форматі;

- для номінації "Інтернет ЗМІ": гіперактивне посилання на статтю; збережену сторінку, як веб архів одним файлом; роздрукований screen-shot усього матеріалу із підписом керівника та печаткою ЗМІ на кожній сторінці;

- для номінації "Телебачення": відеоматеріал, записаний на диск з логотипом ЗМІ у форматі mp4 або avi (до 10 мБ); ефірну довідку на офіційному бланку ЗМІ із печаткою та за підписом керівника ЗМІ, зазначенням дати виходу матеріалу;

- для номінації "Радіо": аудіо матеріал, записаний на диск з джинглом чи позивними передачі та радіостанції у форматі МР-3 (до 10 мБ); ефірну довідку на офіційному бланку ЗМІ із печаткою та за підписом керівника ЗМІ, зазначенням дати виходу матеріалу.

Детальніша інформація за телефонами 067 935 70 75, (044) 220 04 98.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.