Стартує конкурс для ЗМІ на краще висвітлення модернізації бібліотек

07 Лис 2012 / 15:52 | 1 коментар | Переглядів: 2391

бібліотека книжки окулярник

Стартує конкурс для ЗМІ на краще висвітлення теми модернізації та роботи бібліотек "Відкрий для себе сучасну бібліотеку", організований Радою міжнародних досліджень та обмінів (IREX) у рамках програми "Бібліоміст" спільно з Держкомтелерадіо України, Мінкультури та ГО "Телекритика".

Метою конкурсу є підтримка роботи журналістів, котрі висвітлюють тематику модернізації публічних бібліотек та їхній вплив на життя окремих людей і цілих громад.

До участі у конкурсі приймаються публікації, теле- чи радіопрограми, матеріали онлайн-ЗМІ національного чи регіонального рівня щодо аспектів роботи сучасних бібліотек України.

Конкурсанти змагатимуться у категоріях "Національні ЗМІ" та "Регіональні ЗМІ", а також за типом медіа - "Телебачення", "Радіо", "Друковані ЗМІ" та "Інтернет-ЗМІ".

Головний приз конкурсу - можливість взяти участь у тренінгу ВВС "Багатоплатформенна етична журналістика" у травні 2013 року. Також переможці в кожній номінації будуть нагороджені планшетними пристроями та грамотами від організаторів. Їхні роботи будуть опубліковані на інтернет-порталі Mediasapiens http://osvita.mediasapiens.ua/ та відзначені серед журналістської спільноти.

Заявки на участь приймаються за адресою media_contest@irex.org до 15 лютого 2013 року.

Детальніше з умовами конкурсу та інструкціями щодо подання конкурсних матеріалів можна ознайомитись на веб-сайті програми "Бібліоміст" http://www.bibliomist.org/ua/about-bibl/novini/689-vidkryy-dlya-sebe-suchasnu-biblioteku-konkurs-dlia-zmi

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.