Військові комісаріати Тернопільської області вже приписали до призовних дільниць 80% юнаків

27 Лют 2013 / 13:26 | Переглядів: 2294

артилеристи тернополя

На Тернопільщині проводяться заходи щодо приписки юнаків 1996 року народження при районних військкоматах. Кожного юнака відповідного віку викликають до військових установ, де вивчають на предмет придатності до військової служби.

Як повідомили в обласному військовому комісаріаті, цього року на призовних дільницях районних військкоматів, на військовий облік буде поставлено майже 7 тисяч юнаків.

- Триватиме приписна кампанія до 31 березня, - повідомив ТВО військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату підполковник Роман Галак, - під час цього загальнодержавного заходу юнаки пройдуть медичні комісії, їхні морально-ділові та фізичні якості будуть вивчені психологами й офіцерами військкоматів. На підставі отриманих результатів наприкінці приписної кампанії кожен допризовник знатиме про те, в якому саме роді військ він зможе проходити службу, або ж причину зняття з військового обліку.

Варто зазначити, що ще до початку приписної кампанії особовим складом військових комісаріатів Тернопільщини проведено ряд підготовчих заходів. Зокрема, проведено заняття з особовим складом, які залучаються до приписки тернополян, складено списки юнаків, яким у 2013 році виповнюється 17 років, графіки проведення засідань комісій з питань приписки, сформовано особові справи призовників. Результат проведеної підготовчої роботи говорить сам за себе - з початку приписної кампанії понад 5400 юнаків, або 80% від загальної кількості вже пройшли приписку до призовних дільниць області.

Слід додати, що у період приписних кампаній офіцери військкоматів проводять також роз'яснювальну роботу щодо вступу тернополян до вищих військово-навчальних закладів та проходження військової служби за контрактом.

Довідково.

Минулого року на Тернопільщині приписці підлягало понад 6600 осіб. З них повністю придатними до військової служби визнали близько 4600 осіб, або 70% від загальної кількості. Майже 800 допризовників (12 %) зняли з військового обліку через незадовільний стан здоров'я, наявність судимостей, сімейні обставини тощо. Решту тернополян було відправлено на додаткові медичні дообстеження, або лікування.

Василь Лабай
Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.