У Тернопільських маршрутках встановлюють відеокамери

20 Січ 2016 / 15:32 | Переглядів: 2292

відеокамера с0г2с2с22 м524

У кількох маршрутках та автобусах Тернополя встановили відеокамери. Водії запевняють, що таким чином вони зможуть відслідкувати кількість пільгових місць в транспорті та уникнути постійних скарг.Відомо, що камери встановлені за ініціативи самих перевізників

- Про ці камери нас інформував перевізник в усній формі. Їх встановили для того, щоб наприклад коли є скарга, то перевізник має оправдальну інформацію та відеодоказ того, що у нього в салоні було дійсно три пільговики, - зазначивв ефірі ТВ-4начальник управління транспорту, комунікацій та зв'язку Ігор Мединський.

Самі тернополяни поки що двояко ставляться до нововведення. Одні тернополяни уже звернулись в прокуратуру зі скагами, а інші переконані, що завдяки цьому можна буде дійсно побачити скільки пільгових пасажирів у салоні автобуса.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.