Користувалися пільгами завдяки фальшивим пенсійним посвідченням

14 Гру 2012 / 16:40 | Переглядів: 6452

посвідчення фальшиве проїзд на транспорті

Скористатися правом безоплатного проїзду в маршрутках за допомогою підроблених пенсійних посвідчень намагаються чимало тернополян. Фальшиві документи вони друкують на кольоровому принтері, а потім ламінують.

Згідно з розпорядженням міського голови роботу громадського пасажирського транспорту контролюють представники управління транспорту, комунікації та зв'язку міськради, громадські інспектори, представники ДАІ.

"Ми слідкуємо за дотриманням графіка руху, за дисциплінованістю водіїв - чи курять вони в салоні, чи не говорять по телефону під час руху, чи дають можливість скористатися правом безоплатного проїзду визначеній кількості пільговиків. Від людей чуємо позитивні відгуки про роботу громадського транспорту в місті. У випадку порушення трудової дисципліни з боку водіїв маршруток, - виїзд з запізненням чи передчасний з'їзд з маршруту тощо - відповідно реагуємо. Крім того, констатуємо, що тернопільські водії працюють в нелегких умовах, ми це розуміємо, і наводимо порядок, аби задоволені були як водії, так і пасажири", - зазначив начальник управління транспорту, комунікації та зв'язку міськради Ігор Мединський.

За його словами, менш як за два тижні вилучено 4 фальшиві пенсійні посвідчення. Частими є факти, коли люди заходять в салон, бажаючи проїхати "по посвідченню", насправді не маючи його при собі.

Спеціально створена група постійно слідкує за роботою громадського транспорту в місті. Тому прохання до водіїв і пасажирів: дотримуйтеся законодавства, будьте дисциплінованими і взаємоввічливими!

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.