У 2013 році відбудеться останній осінній призов до лав Збройних Сил України

06 Бер 2013 / 16:00 | Переглядів: 2278

артилеристи тернополя

Про це непередодні зазначив перший заступник Міністра оборони України Олександр Олійник під час прес-конференції у Будинку Уряду, повідомляє Департамент преси та зв'язків зі ЗМІ вітчизняного оборонного відомства.

- Відповідно до цього терміну триває робота по комплектуванню Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом. Для цього створюються всі умови. Зокрема, щодо підвищення соціального захисту контрактників, - наголосив Олександр Олійник.

Окрім цього, перший заступник глави оборонного відомства повідомив, що сьогодні в Міністерстві оборони України опрацьовано проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту військовослужбовців, які звільняються із служби у зв'язку з реформуванням Збройних Сил України”.

- Законопроектом передбачається посилити соціальний захист цієї категорії військовослужбовців щодо забезпечення житлом, виплати допомоги при звільненні та пенсійного забезпечення. Зараз цей документ проходить погодження в центральних органах виконавчої влади, - зазначив Олександр Олійник.

Перший заступник Міністра оборони України розповів, що законопроектом пропонуються зміни щодо призначення пенсій військовослужбовцям. Особам, яким на момент звільнення виповнилось 45 років, передбачено зменшення вислуги років з 20 до 15 років з виплатою пенсії у розмірі 40 % грошового забезпечення. Крім того, військовослужбовцям, звільненим у зв'язку з організаційними заходами, передбачено виплату одноразової грошової допомоги в розмірі 50 % місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби.

- У такий спосіб ми забезпечимо, щоб перехід Збройних Сил України на нову структуру відбувався максимально безболісно, зі збереженням позитивного морально-психологічного стану серед військовослужбовців і кращих кадрів для війська, - зазначив Олександр Олійник.

Василь Лабай
Західний регіональний Медіа-центр Міністерства оборони України

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.