Тернопільська область: триває роз’яснювальна робота з населенням

30 Жов 2013 / 10:17 | Переглядів: 2401

мнс розяснювальна робота

29 жовтня, з метою профілактики виникнення пожеж та загибелі на них людей працівники Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Тернопільської області спільно з представниками соціальних служб, комунальних установ та місцевих органів виконавчої влади провели відпрацювання житлового сектору сільської ради Горішньої Слобідки.

Під час таких перевірок особлива увага приділяється помешканням самотніх людей, громадян похилого віку та осіб (або родин), які потребують соціальної підтримки. Адже у їхніх господарствах існує підвищений ризик виникнення пожеж.

Майже увесь день рейдові групи проводили з мешканцями домоволодінь профілактичні бесіди, роз'яснювали вимоги правил пожежної безпеки в побуті. В ході відпрацювання населеного пункту було здійснено обхід 20 дворів.

Фахівці інструктували громадян з питань експлуатації електронагрівальних приладів, електромережі, приладів пічного опалення, тощо. Роздавали тематичні пам'ятки й листівки попереджувального змісту на протипожежну тематику та надавали практичну допомогу. В переважній більшості селяни охоче спілкувалися з фахівцями та уважно прислухалися до їх порад.

Також цього дня рятувальники спілкувались й з дітьми. Вони побували в дошкільному закладі села, де навчали малюків, як діяти у випадку виникнення різних небезпечних ситуацій.

На завершення, в Монастириській райдержадміністрації було підведено підсумки за наслідками проведеної роботи, розглянуто основні проблеми, що стосуються пожежної та техногенної безпеки населених пунктів району та готовності до зимового періоду 2013-2014 роки.

У ДСНС України у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.