Тернопільська область: недопущення пожеж на об’єктах освіти і науки – один з пріоритетних напрямків діяльності органів з нагляду у сфері пожежної безпеки

30 Жов 2013 / 16:02 | Переглядів: 1822

мнс семінар

29 жовтня у Тернополі відбулася семінар-нарада інженерів з охорони праці закладів освіти області. У роботі заходу взяв участь представник Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області, який довів присутнім інформацію про стан пожежної безпеки в області та в установах і закладах освіти, зокрема. Він підкреслив, що незважаючи на особливий контроль органів з нагляду у сфері пожежної безпеки за об'єктами освіти і науки, протипожежний стан у багатьох з них потребує суттєвого покращення.

Також на семінар-нараді було розглянуто та обговорено ряд інших важливих питань профілактичного напрямку, серед яких чимало проблемних. Серед них дитячі пустощі з вогнем, виконання відповідальними посадовими особами протипожежних заходів, запропонованих приписами посадових осіб органів державного пожежного нагляду, забезпеченість закладів освіти первинними засобами пожежогасіння, дотримання вимог експлуатації електрообладнання та електромереж, встановлення систем пожежної автоматики та систем оповіщення про пожежу, розроблення та затвердження інструкцій про заходи пожежної безпеки та забезпечення об'єктів планами евакуації, проведення вогнезахисту дерев'яних конструкцій горищних приміщень у будівлях закладів освіти, тощо.

У ДСНС України у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.