Тернопільщина долучилася до благодійної акції допомоги дітям Донбасу

11 Лип 2014 / 09:29 | Переглядів: 2882

діти неоголошеної війни

Тернопільські активісти Партії розвитку України розпочали масштабну благодійну акцію допомоги дітям Донбасу. Вже сьогодні триває збір найнеобхідніших речей та продуктів по всій області. У Тернополі відкритий пункт прийому благодійної допомоги по вулиці Шептицького.
У рамках Всеукраїнської програми "Діти неоголошеної війни" Партія розвитку України започаткувала масштабний, комплексний проект щодо захисту прав дітей, постраждалих внаслідок збройного конфлікту на сході України. Перш за все, будуть створені пункти прийому гуманітарної допомоги в обласних центрах, а також пункти розподілу в містах, які опинилися в зоні АТО. Зокрема, у Слов'янську, Святогорську, Червоному Лимані, та інших.

"Проект передбачає чимало напрямків - від забезпечення дітей продуктами харчування і допомоги у лікуванні та оздоровленні до сприяння у питаннях переселення сімей, які внаслідок конфлікту залишились без житла. Окремо створюється група, яка надаватиме мешканцям із зони АТО психологічну допомогу. Проект триватиме упродовж усього періоду проведення антитерористичної операції, і після її завершення. Адже проблеми сімей не зникнуть, а багато з них навпаки актуалізуються. Це і проблема інвалідизації дітей, визначення статусів, проблеми, пов'язані з безпритульністю, соціальним сирітством", - підкреслив член Політради Партії розвитку України Юрій Павленко.

Перші вантажі вже відправлені з Києва. У минулий понеділок прибула колона з найнеобхіднішим для дітей з постраждалих територій. Партійці на чолі з Юрієм Павленком особисто передали п'ять тонн зібраної гуманітарної допомоги. Зокрема, доставили предмети першої необхідності, медикаменти, дитяче харчування, воду, засоби гігієни.

Від сьогодні почав діяти пункт прийму гуманітарної допомоги у Тернополі. "Ми щодня спілкуємося з нашими друзями з Донбасу, і знаємо про реальний стан справ, - розповів координатор благодійної акції у нашій області Костянтин Баранов. - Значна частина людей не покинули своїх домівок і залишаються в епіцентрі військових дій. Найбільше від цього страждають діти. Ті території, де на певний час і припиняються бої, все-рівно залишаються без нормального життєзабезпечення. На Тернопіллі вже чимало людей зголосилися надати гуманітарну допомогу для дітей Донбасу. Наше головне завдання на сьогодні не тільки зібрати ці речі, але і доставити їх у місця бойових дій та передати все потребуючим".

Перебуваючи в зоні конфлікту, члени Партії розвитку поспілкувалися з постраждалими, і разом сформували списки найнеобхідніших предметів. Зокрема, найгостріша потреба є у пляшках з питною водою, дитячим харчуванням - потрібні сухі суміші, сухе і згущене молоко. Також необхідні овочі(картопля, буряк, морква, капуста, огірки, помідори, кабачки), м'ясні та рибні консерви, сіль, цукор, солодощі. Є потреба у засобах гігієни(вологих серветках, підгузниках, туалетному папері), медикаментах.

Для отримання детальної інформації можна звернутися на телефон "гарячої лінії" Партії розвитку України: 0-800-212-212
Тернопільщина не залишилась байдужою до трагедії дітей, постраждалих від збройного конфлікту. У нашій області пункт прийому благодійної допомоги дітям працює за адресою: м. Тернопіль, вул. Шептицького, буд.4А, каб.8 Час роботи пункту - з 10.00 до 18.00. Телефон для довідок 067-499-85-57.

Запрошуємо усіх, кому небайдужа доля дітей! Чекаємо на вас!

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.