«Сила Людей» йде перемагати на виборах за підтримки тернополян!

01 Лип 2020 / 20:10 | Переглядів: 3003

sylaaass

Політична команда "Сила Людей" Тернополя оголосила про збір коштів для перемоги на виборах 25 жовтня 2020 року.


"Наприкінці жовтня тернополяни, як і усі українці, обиратимуть своїх місцевих депутатів та міського голову.
Є така приказка, чи навіть правило: хто платить - той замовляє музику. Це правило діє не тільки в музиці, але й і в бізнесі та, найголовніше, - в політиці. Тому, більшість існуючих партій служать, в першу чергу, своїм власникам-олігархам, а не нам (громадянам). Якщо Ви хочете, щоб майбутня місцева влада орієнтувалася на Ваші інтереси - зробіть будь ласка і свій внесок у перемогу "Сили Людей", перерахувавши посильну суму грошей (навіть незначну) за реквізитами:
Тернопільська міська партійна організація політичної партії "Сила Людей"
Код ЄДРПОУ: 40053063.
р/р: UA923387830000026005055131982
в ПАТ КБ "Приватбанк", МФО 338783
Призначення платежу: "Благодійний внесок"
Дякуємо тим з Вас, хто незалежно від виборів активно підтримує нас протягом останніх років. Завдяки Вам ми впевнено крокуємо до спільної перемоги.
Пам'ятайте, що політику визначає замовник. Будьте цим замовником!*
Перемога "Сили Людей" - це Ваша перемога!
* Оскільки публічно підтримувати опозиційну до міського голови політичну силу сьогодні є для частини людей ризиковано або й небезпечно, то імена жертводавців оприлюднюватимемо лише з їхнього дозволу",- заявила "Сила Людей".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.