Близько 4 тисяч захисних щитків для медиків виготовила та роздала «Сила Людей» Тернополя

24 Кві 2020 / 18:24 | Переглядів: 1517

zvittt

3655 захисних одноразових щитків виготовила і роздала політична команда "Сила Людей" Тернополя. 45 медичних закладів отримали щитки: від 10 шт для сільських амбулаторій, до 400 шт для військових госпіталів, міських і районних лікарень.

"Більшу частину засобів індивідуального захисту передано медикам Тернополя та Тернопільської області. Серед одержувачів допомоги були і заклади із сусідніх областей, а також шпиталі Дніпра, Одеси, Житомира і навіть Маріуполя. Усі подані заявки виконано. Не відмовили нікому! 17 осіб долучились фінансово, переказавши 7390 грн. Витрачено на закупівлю розхідних матеріалів 8042 грн. Над виготовленням щитків безкоштовно почергово працювало 15 волонтерів", - коментує координатор ініціативи, голова Тернопільської міської партійної організації Сила Людей Олег Різник.

На своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук члени команди "Сила Людей" Тернополя подякували всім, хто долучився роботою, ресурсами, фінансами і добрим словом!

"Окрема подяка працівницям Укрпошта Пиді Світлані Петрівні (керівник відділення) та Доскочинській Тетяні Василівні, які самі проявили ініціативу, вийшли на зв'язок і запросили скористатись можливістю безкоштовної доставки засобів захисту для лікарень",- йдеться в публікації на сторінці партії.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.