Профспілці ВАТ “Тернопільобленерго” – 35 років

19 Сер 2013 / 16:59 | Переглядів: 3465

Осадчук П. М. Ткачик О. С.

У серпні цього року 35-річний ювілей своєї діяльності відзначає Профспілковий комітет ВАТ “Тернопільобленерго”. “Трудовий шлях” Профкому підприємства ніколи не був монотонним, він складався зі щоденних проблем, рішень, планів та звітів.

Розпочав свою діяльність Профспілковий комітет ще в далекому 1978 році, разом із створенням Тернопільського обласного підприємства електромереж було організовано і відповідну Профспілкову організацію, яка в своїй структурі об'єднала всі райони електромереж. На першій профспілковій конференції головою Профкому було обрано начальника Кременецького РЕМ Якубенка Василя Степановича, а бухгалтером - Олександру Степанівну Діденко (Ткачик).

Олександра (Леся) Степанівна працює на зайнятій посаді, тепер вже головного бухгалтера, з першого дня створення Профспілки, з її допомогою створювалася, удосконалювалася і сьогодні успішно працює Профспілкова організація ВАТ “Тернопільобленерго”.

Головою Профкому з 1984 по 1994 роки був Остап'юк Володимир Олександрович, а з 1994 року - Осадчук Петро Мефодійович.

З перших днів і до сьогодні вся увага Профкому спрямована на створення належних умов не лише для ефективної праці але і для відпочинку. “Хороший відпочинок працівників - має таке ж важливе значення, як і якісна робота”, - говорить голова Профкому Петро Мефодійович.

Наталя Лисак,
інженер Відділу по роботі з громадськістю ВАТ "Тернопільобленерго"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.