На Кіровоградщині «комендантська година»

22 Бер 2012 / 10:09 | Переглядів: 1752

Комендантська година міліція арешт

"Комендантську годину" для осіб, які не досягли 18-річного віку, буде введено в Новоукраїнці з 1 квітня 2012 року.

Відповідне рішення прийняте на сесії Новоукраїнської міської ради 13 березня 2012 року з метою стабілізації криміногенної ситуації в підлітковому середовищі по м. Новоукраїнка, попередження, профілактики правопорушень, злочинів, скоєних підлітками та стосовно них, попередження заподіяння шкоди здоров'ю дітей, а також їх фізичному, інтелектуальному, психічному, духовному та моральному розвитку.

Даним рішенням з 1 квітня 2012 року обмежується перебування дітей (осіб, які не досягли 18-річного віку) в громадських місцях (на об'єктах, які призначені для забезпечення доступу до мережі Інтернет, комп'ютерних клубах, закладах громадського харчування: ресторанах, кафе, літніх майданчиках, спеціалізованих підприємствах торгівлі, призначених для реалізації алкогольної продукції, пива, слабоалкогольних напоїв, в розважальних закладах та будинках культури, у парках, в інших громадських місцях, перебування в яких може завдати шкоди здоров'ю дітей та їх розвитку) влітку (з 1 квітня до 1 жовтня) до 23 години, взимку (з 1 жовтня до 1 квітня) - до 22 години без супроводу батьків або осіб, які їх замінюють.

За матеріалами: kirovograd.rks.kr.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.