На базі Тернопільського облвійськкомату пройшло спільне штабне тренування з територіальної оборони

28 Лют 2013 / 09:34 | Переглядів: 2553

військові армія кабінет

Фото: Василь Лабай

27 лютого на базі Тернопільського обласного військового комісаріату завершилося двоступеневе спільне штабне тренування з територіальної оборони. Воно відбулося згідно з планами підготовки облвійськкомату на 2013 рік. У його роботі взяли участь представники штабу зони територіальної оборони та штабів районів з територіальної оборони Тернопільської області.

- Ці тренування відбулося відповідно до Закону України “Про оборону України” та на підставі організаційних вказівок з підготовки та проведення подібних заходів, - зазначив начальник штабу зони - ТВО обласного військового комісара підполковник Роман Галак, під керівництвом якого проходило штабне тренування. - Участь у заході взяли представники всіх військових формувань, органів державної влади, місцевого самоврядування області. Відповідно до цих та інших керівних документів й коригуються наші спільні плани роботи, - розповів офіцер.

Він також наголосив на тому, що тренування дозволило удосконалити навички посадових осіб всіх рівнів, чітко та оперативно відпрацьовувати необхідні документи й організувати взаємодію з представниками силових структур і спроможності їх впливати на зміну обстановки під час ведення територіальної оборони в зоні. Також під час тренування були скоординовані дії усіх штабів з територіальної оборони Тернопільської області.

Незабаром спільні штабні тренування з територіальної оборони пройдуть у рамках Західного оперетивного командування Сухопутних військ, після чого начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України проведе комплекс загальнодержавних, воєнних та спеціальних заходів у маштабах держави.

Василь Лабай
Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.