Мобілізація та майбутній призов на строкову військову службу у Тернопільській області

24 Лют 2015 / 06:14 | Переглядів: 3388

Катинський Барна Денисюк

23 лютого, у приміщенні Тернопільського обласного військового комісаріату відбувся брифінг, під час якого мова йшла про четверту чергу часткової мобілізації та майбутній призов на строкову військову службу у Збройні Сили та інші військові формування України.

У заході взяли участь військовий комісар Тернопільського обласного військкомату полковник Володимир Катинський, начальник відділу комплектування та призову - заступник облвійськкома підполковник Олег Денисюк та командир міномету 128 окремої гірсько-піхотної бригади, учасник АТО, народний депутат України Олег Барна.

Тернопільський обласний військовий комісар полковник Володимир Катинський повідомив, що за більш ніж місяць проведення мобілізації область на 60% виконала планове завдання.

- Сподіваюся, що спільними зусиллями і з патріотичними почуттями ми найближчим часом виконаємо завдання по четвертій хвилі часткової мобілізації, яке нам поставлено державою. Наголошую, що захист Батьківщини - це конституційний обов'язок кожного громадянина України. Запрошую мешканців області до військових комісаріатів. У повному обсязі виконали планове завдання Кременецький та Шумський райони Тернопільської області, - зазначив полковник Володимир Катинський.

Начальник відділу комплектування та призову - заступник обласного військового комісара підполковник Олег Денисюк повідомив, що вийшов Указ Президента України "Про здійснення призову на строкову військову службу". За його словами вже у квітні-травні 2015 року відбудеться призов строковиків до лав Збройних Сил та інших військових формувань України. Офіцер також довів до громадськості зміни, які відбулися у законодавстві з приводу призову на строкову службу.

- Призов може здійснюватися як у мирний, так і воєнний час. Також кандидати у народні депутати, депутати сільських і міських рад позбулися права на відстрочку. Ходів би наголосити, що призиву підлягають особи чоловічої статі з 18 до 27 років, а відправці у війська особи, з 20 до 27 років. Усі військовослужбовці строкової служби не будуть відправлятися у зону АТО, - наголосив підполковник Олег Денисюк.

Нардеп Олег Барна звернувся до усіх громадян Тернопілля йти виконувати свій конституційний обов'язок по захисту Вітчизни, краю і своєї родини.

- Наголошую, що тільки ми одні зможемо захистити свій край. Зараз ми відстоюємо свою країну, бо якщо зараз не зупинемо агресора на Сході, він прийде до нас, - зазначив Олег Барна.

Василь Лабай
Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України
Фото Івана Пшоняка

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.