ІРРП підтримує ініціативу лондонських колег із захисту ефіопських журналістів

20 Гру 2013 / 15:23 | Переглядів: 1765

журналіст ручка папір

Колеги і партнери Інституту розвитку регіональної преси - міжнародна організація Media Legal Defense Initiative звертається до медійної громади за допомогою у захисті ефіопських журналістів.

Ефіопські журналісти Ескіндер Нега та Ріійот Алему проведуть новорічні і різдвяні свята в жахливій ефіопській тюрмі. Ці журналісти, володарі низки медійних нагород, були оголошені терористами і кинуті за грати на термін до 18 років. Насправді ж Ескіндер і Ріійот просто виконували свою роботу і публікували критичні до чинного ефіопського уряду матеріали.

Ці два журналісти звернулись у пошуках правди до Африканського суду з гуманітарних питань і прав людини. Якщо суд прийме рішення на їх користь, це може припинити переслідування журналістів та громадських активістів і вплинути на антитерористичні закони Ефіопії.

Українці можуть допомогти у боротьбі за свободу преси в Ефіопії і долучитися до захисту журналістів.

Юристи MLDI працюють над справою безкоштовно. Проте на деякі речі фінансування не вистачає. Наприклад, на переклад значної кількості документів з амхарської мови на англійську.

MLDI пропонує відвідати сайт https://indievoic.es/projects/project_home/27 і розглянути можливість зробити благодійний внесок у межах 25 доларів. На сайті можна також переглянути відео, де головні медіа-експерти MLDI Нані Янсен та Пітер Ноорландер розповідають, чому ця справа є такою важливою для журналістів і для всієї Африки.

Тим, хто вирішив зробити пожертву, хочемо зазначити - спочатку треба зареєструватися на сайті і вже потом зробити переказ за допомогою спеціальної форми.

ЧИТАТИ ДАЛІ НА САЙТІ ІРРП...

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.