Філософія людства

29 Січ 2014 / 07:52 | Переглядів: 1229

філософія

Сучасні події схожі на Коліївщину 1768року, описану Тарасом Шевченком в творі Гайдамаки. Кобзар 1984року пояснює що гайдамаки- учасники народно-визвольного руху проти феодально-кріпосницького,національного гніту,проти необмежених привілеїв шляхти на Правобережній Україні: Гомоніла Україна,довго гомоніла,довго кров степами текла-червоніла. І день і ніч ґвалт,гармати;земля стогне,гнеться;сумно,страшно,а згадаєш- серце усміхнеться... Посіяли гайдамаки в Україні жито,та не вони його жали. Що мусим робити? Нема правди,не виросла;кривда повиває...>> А причина повстань в усих століттях одна і та ж і науково доведена філософами діалектичного і історичного матеріалізму -експлуатація одних іншими,низький рівень життя,безробіття,різниця в доходах між 10% бідних і 10%багатих в сотню разів,тобто велике соціальне розшарування,соціальна несправедливість і тд. Що і було причинами всих повстань за всю історію людства.(в біологічному світі за сотні мільйони років еволюція не дозволяла таких розшарувань між тваринами,через що всі види і збереглись).Корупція це теж метод експлуатації і збагачення,але нечесний. Просто в радянські часи різниця між доходами чи в рівні життя обмежувалась п'ятикратним розміром. Що перейняла потім і Західна Європа( для профілактики соціальних революцій),особливо для тих хто отримує гроші з бюджету. А на Україні з 92року вирішили що десятки томів англійських,французьких,російських філософів,німця Маркса,українця Шевченка написані, як міфи Древньої Греції,що це казки. І кинулись в пучину капіталізму,втрачаючи від грошей ,як від алкоголю,критику і самокритику. Вирішили,щ о різниця в доходах може бути і в 30разів,як говорили в 2009-10році експерти .Але твори філософів,як і солдатський устав написані з життя, кров'ю людства,це глибока і найрозумніша аналітика людських взаємовідносин,людської пихології. В царській Росії,щоб випустити стиснутий пар знайшовська геніальний Столипін, який запропонував для зменшення експлуатації і підвищення рівня життя давати людям землю в тому числі за Уралом і пільгові кредити на засоби виробництва на землі,щоб могли працювати не на поміщика а на себе. Бо тоді не будуть владу винити в разі якщо в них буде поганий рівень життя. А хто в нас знайде нитку,потягнувши за яку можна підняти економіку і вирівняти більш менш доходи?

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.