Дорогі читачі!

31 Гру 2020 / 15:51 | Переглядів: 4920

mysssss

Редакція газети "Тернопіль Вечірній" щиро вітає вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Упродовж року ми намагалися гідно та якісно відновлювати газету, яка з'явилася на початках незалежності. Адже після роздержавлення "Тернопіль Вечірній" більше не належить міській владі, тому ми можемо вільно та правдиво висвітлювати новини міста, говорити з вами про складне доволі відверто! Інформаційний простір Тернополя викривлений.

Ми розуміємо, що великою є відповідальність говорити читачам те, про що їм не розкажуть місцеві канали чи інтернет-видання. Так, нам було не легко! Адже фінансуємося своїми силами, не беремо кошти у влади, не маємо над собою мільйонера-власника. Та попри це віримо, що з часом "Тернопіль Вечірній" виходитиме не лише раз на місяць, а стане тижневиком, як колись! Та навіть наших скоромних зусиль було достатньо, щоб змінювати Тернопіль! На восьми сторінках газети ми публікували розслідування, які не залишалися зафіксованими лише на папері! Наприклад, завдяки нашій публікації та розголосу, цінні земельні ділянки, які роздали на набережній Тернопільського ставу для поліцейських, повернули до комунальної власності міста.

Завдяки нам поки що не забудовують ділянку нібито "під гаражі" на вул. Живова на прибудинковій території будинку № 26. Ми також повідомляли про забудову зеленої зони на вул. Стадникової. Після нашої публікації люди дізналися про проблему, зорганізувалися, висадили на цій території дерева, а поліція розпочала кримінальне провадження проти тих, хто дозволив там забудову. Ми проводили власні розслідування. Аналізували найскандальніші "схеми" місцевої влади, а також знаходили місце для висвітлення позитивних новин. Писали про самоорганізацію тернополян, про яскраві приклади того, як ви, наші читачі, можете самостійно зробити більше, ніж думаєте.

На шпальтах газети з'являлися розповіді про людей, які змінюють місто на краще: від релігійних діячів, таких як Владика Нестор, до громадських, таких як Олександр Філь. У нас з'явилася чудова регулярна рубрика "Минувшина", за яку дякуємо історику Володимиру Окаринському! Сподіваємося, що і вам, читачі, вона подобається! Нещодавно ми також закріпили шпальту під "медичні поради" від лікаря-хірурга, проктолога Катерини Яцук, яка фахово розповідає про проблеми, які найчастіше хочуть вирішити люди. Традиційно "Тернопіль Вечірній" у кожному номері знайомить читача з позиціями відомих людей у місті. Нам вдалося стати суспільно-політичним вісником, який буде в пригоді кожному тернополянину!

В новому 2020 р. редакція "Тернополя Вечірнього" мріє про більшу комунікацію з вами, дорогі читачі! Ми хочемо разом творити газету, що спрямована нести правду, критично мислити! Будемо раді отримувати вдвічі більше ваших листів, телефонних дзвінків із пропозиціями, порадами, зауваженнями та словами вдячності. Адже "Тернопіль Вечірній" - це діалог між нами та вами, мета якого робити тернополян обізнаними, а значить озброєними! Ми віримо, що саме в цьому і полягає основна наша місія у 2020 році!

З повагою, колектив газети "Тернопіль Вечірній"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.