Тернопільські борці здобули в Чехії три золоті та дві срібні нагороди

08 Чер 2015 / 17:56 | Переглядів: 1995

боротьба. Спорт

Команда тернопільських борців повернулася з міста Острави, що в Чехії з міжнародного турніру з вільної боротьби пам'яті тренера Й.Клепця. У змаганнях брали участь найсильніші борці Чехії, Словаччини та Польщі, тернопільська команда та команда зі Збаража.

Троє наших спортсменів з Тернополя стали чемпіонами турніру і здобули золоті медалі. Серед кадетів не було рівних тернополянам Василю Ільницькому у ваговій категорії до 50 кг та Володимиру Рибіну у ваговій категорії до 54 кг, а серед юніорів та дорослих золоту нагороду здобув Тарас Миськів у ваговій категорії до 74 кг.

В боротьбі за чемпіонство наші борці в більшості чисто або технічно вигравали у своїх суперників поляків, словаків та чехів. Поступившись значно важчій та старшій чеській суперниці у фіналі срібну нагороду турніру здобула тернополянка Аліна Сивак, також серед старших і важчих борців виступав тернополянин Валерій Рибін, у ваговій категорії до 65 кг, маючи вагу 57 кг, він здобув срібну нагороду зайнявши друге місце на міжнародному турнірі.

В заліку, показавши хороші результати на цих міжнародних змаганнях, з шести учасників тернопільська команда завоювала три золоті та дві срібні нагороди (СК ім.Б.Сцібайла "ГалТер'S"), а з 13-ти учасників 10 нагород різного ґатунку здобула команда Збаража зайнявши загальнокомандне 2-ге місце (CK “Чемпіон”).

Хоча фінансові можливості спортсменів є обмеженими, поїздку тернопільських борців до Чехії організував і профінансував Спортивний клуб ім. Богдана Сцібайла "ГалТер'S" (Галичина-Тернопіль-Sport). Тернопільських борців з приємністтю запросили на міжнародні турніри, які відбуватимуться протягом року в Чехії, Словаччині та Польщі. За наявності державного, міського чи обласного фінансування наші борці зможуть взяти участь і у наступних змаганнях за кордоном, здобуваючи міжнародні нагороди для нашого міста, області та України в цілому.

Президент СК ім.Б.Сцібайла "ГалТер'S"

Ігор Сцібайло

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.