Назар Смаль вдруге став чемпіоном України серед школярів

24 Жов 2012 / 12:52 | Переглядів: 3913

Кікбоксинг

У Харкові відбувся фінал Кубка України з кікбоксингу серед дорослих та першість України серед школярів за версією W.P.K.A, в яких взяло участь 650 атлетів з 18 областей України. Честь нашої області захищала об'єднана команда спортивно-оздоровчого клубу "Тернопіль" та ДЮСШ "Спартак".

Найуспішніше серед тернополян виступив Назар Смаль, який став чемпіоном України серед школярів у ваговій категорії до 80 кг (1995 рік народження). Назар успішно провів три поєдинки і у фіналі переміг кікбоксера з Харкова і вдруге у своїй спортивній кар'єрі виборов титул чемпіона України.