Біля Тернополя відбудеться «Файний листопад»

22 Жов 2018 / 20:55 | Переглядів: 56145

Файний листопад

3-4 листопада в лісовому угідді "Пронятин" (у районі "пронятинської ями") відбудеться відкритий чемпіонат м.Тернополя зі спортивного туризму (вид - пішохідний туризм) "Файний листопад".

Спортивний туризм - мультидисциплінарний вид спорту, основою якого є спортивні походи з різних видів: пішого, велосипедного, водного тощо. Змагання з пішохідного виду полягає у подоланні спортсменами тих перешкод, які можуть трапитись у природному середовищі під час походу. Це - складні траверси, глибокі яри, стрімкі схили тощо. Для полегшення цієї задачі спортсмени використовують спеціальне спорядження та засоби, наприклад, мотузки, альпіністські карабіни та інше.

Організаторами змагань є Тернопільська обласна федерація спортивного туризму та ГО „Спортивно-туристський клуб "ЛЕГІОН"”. Керівництво проведенням змагань здійснює Управління у справах сім'ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради.

Змагання будуть проводитись на дистанціях від 1 (найпростішого) до 4 (найскладнішого) класів складності для учасників віком від 9 років. Це і є першою родзинкою змагань - настільки широке охоплення спортсменів по віку та по спортивному рівню в області не проводить ніхто. Звісно ж, маленькі дітки не будуть змагатись проти дорослих - кожен клас складності матиме свою окрему вікову групу.

Серед учасників змагань - найсильніші спортсмени області та України. До Файного Міста завітають учасники з Вінничини - цьогорічні чемпіони України серед юнаків, команда клубу "Пік Анаконди" із м.Києва, під керівництвом чемпіонів України 2017-2018 років серед дорослих. Хоч цей чемпіонат носить міський статус, ним зацікавилось керівництво Федерації спортивного туризму України, і до нас завітає її віце-президент Надія Сичова, спортивний суддя національної категорії. Серед офіційних осіб на змагання запрошені начальник Управління у справах сім'ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради Микола Круть, президент Тернопільської обласної федерації спортивного туризму Валерій Старичков, президент ГО „Спортивно-туристський клуб "ЛЕГІОН"” Денис Цветинович.

Першочерговою метою змагань є, безперечно, виявлення кращих із кращих. Це дасть змогу в майбутньому формувати потужні збірні команди міста та області для участі в чемпіонатах та Кубках України. Також, проведення змагань із залученням широкого кола учасників сприяє зміцненню дружніх зв'язків серед спортсменів. За рахунок участі сильних команд з інших регіонів України спортсмени Тернопільщини мають змогу отримати новий досвід, поспілкуватись із колегами. Запровадження дистанцій 1-2 класу складності має на меті залучення тих тренерів і спортсменів, які не мають змоги змагатись на дистанціях вищого рівня, та стимулювати їх до подальшого спортивного росту й розвитку.

Денис ЦВЕТИНОВИЧ,

президент СТК "ЛЕГІОН"

Детальну інформацію про подію можна знайти на сторінці у мережі Facebook https://goo.gl/kEjfFS і на сайті Тернопільської ОФСТ https://goo.gl/Cf8d2o.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.