Ярмарок вакансій-2013

18 Бер 2013 / 11:24 | Переглядів: 2392

ярмарок вакансій 2013

У Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбувся Ярмарок вакансій - 2013, учасниками якого були понад 30 роботодавців, студенти, професорсько-викладацький склад університету, представники органів місцевої виконавчої влади і місцевого самоврядування, громадських організацій, що займаються питаннями працевлаштування молоді.

Відкрив Ярмарок вакансій - 2013 і привітав його учасників ректор професор Петро Ясній, у роботі цього заходу взяв участь і виступив заступник голови облдержадміністрації Василь Гецько.

У ході проведення Ярмарку вакансій - 2013 роботодавці надали і розказали студентам про вакансії, отримали від них резюме та провели з ними короткі співбесіди, презентували свої підприємства, установи та організації. Студенти і випускники більше дізналися про найголовніші шляхи пошуку роботи, безпосередньо познайомилися з роботодавцями, почули їхні вимоги, проходили професійну діагностику, організовану Тернопільським міськрайонним центром зайнятості, і навіть були учасниками вікторини, організованої менеджерами ТОВ "ОВБ Алфінанц Україна".

В університеті налагоджено чітку систему працевлаштування випускників, котра допомагає студентам, які прагнуть визначитись із місцем праці вже під час навчання, склались постійні ділові і довірливі стосунки з окремими підприємствами. Спільно з Агрохолдингом "Мрія" впроваджують різні проекти, ТОВ "Об'єднання світлотехнічних підприємств "Корпорація Ватра" щорічно бере на роботу випускників за тристоронніми угодами (підприємство-студент-університет), Волочиський машинобудівний завод ПАТ "Мотор Січ" надає випускникам статус молодого спеціаліста, доплати до середнього заробітку на підприємстві, щомісячні виплати за найм житла, матеріальну допомогу. ТОВ "Се Борднетце-Україна" - найбільший роботодавець на Тернопіллі. Тільки у минулому році тут працевлаштували 15 випускників університету.

"Вища освіта, - говорить ректор Петро Ясній у зверненні до учасників Ярмарку вакансій - 2013, - це ґарантія успіху кожної молодої людини, розширення її можливостей та самореалізації. Наш університет посідає гідне місце серед найавторитетніших вищих навчальних закладів України, член Європейської асоціації університетів. Ми готуємо бакалаврів за 21 напрямом, спеціалістів-за 23 спеціальностями і магістрів - за 22 спеціальностями. Цього року закінчують навчання на денній формі 328 спеціалістів, 283 магістри. Це висококваліфіковані фахівці, підготовка яких здійснювалась з урахуванням вимог ринку праці, побажань роботодавців, вони здатні працювати у багатьох галузях народногосподарського комплексу України та за її межами".

Незважаючи на певні труднощі на ринку праці, усе ж зростає попит на випускників вищих шкіл технічного спрямування, а проведення таких заходів, як Ярмарок вакансій - 2013, - свідчення турботи за долю і професійно-кар'єрне зростання молоді.

Начальник відділу працевлаштування
та практичної підготовки студентів Ігор Равлів

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.