Як волонтери робили добру справу…

15 Лип 2013 / 11:31 | Переглядів: 2315

прибирання Бона волонтери

10 липня - звичайнісінький літній день. Хтось цього дня займався робочими справами, хтось здавав вступні іспити чи може засмагав на березі Чорного моря. А от 17 молодих хлопців та дівчат з Тернополя вирішили в цей день зайнятись корисною справою - впорядковували територію на горі Бона, що у м. Кременець. Серед них, зокрема, члени таких молодіжних громадських організацій як "Молода Просвіта", "Мій шлях", "Спілка української молоді", "Файне місто" та ін. Волонтери позбирали сміття навколо руїн замку, позрізали непотрібне гілля, підфарбували необхідні об'єкти.

Під час перебування на місці історичної пам'ятки тернопільська молодь дізналась про історію Кременецького замку. Цікаві факти з історії та народні легенди про гору Бону їй розповіла Ольга Куявська - науковий співробітник Кременецько - Почаївського державного історико-архітектурного заповідника. Також молоді люди мали нагоду відвідати Козацький цвинтар та Колегіум ордену єзуїтів, в якому сьогодні розміщено Кременецький гуманітарно-педагогічний інститут. Щира праця, краса міста та весела компанія безумовно залишать у волонтерів лише приємні спогади. В цьому переконані і представники організаторів акції - Обласного молодіжного центру праці та управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.