Відзначили 80-річчя Кременецького краєзнавчого музею

22 Вер 2017 / 23:28 | Переглядів: 2623

Володимир Демчишин. Кременеькому краєзнавчому - 80 1

20 вересня з нагоди відзначення 80-річчя з дня заснування Кременецького краєзнавчого музею в одному з найбільших райцентрів Тернопілля відбувся культурно-просвітницький захід.
Керівник "Обласного інформаційного туристичного краєзнавчого центру Тернопільської обласної ради Володимир Демчишин передав привітання від голови обласної ради Віктора Овчарука за високий професіоналізм, натхненну працю, цікаві краєзнавчі пошуки працівникам музею, здоров'я, щастя, достатку, віри у благополуччя і в світле майбутнє держави.
Володимир Демчишин. Кременеькому краєзнавчому - 80 2
Від очолюваного почесним гостем урочистого заходу комунального підприємства облради Володимир Демчишин передав у фонд музею енциклопедичне видання "Тернопільщина. Історія міст і сіл" у 3-х томах.
Захід відбувся за участі очільника Кременця Олексія Ковальчука, який зазначив : "Хто не знає історії, той не має майбутнього", Ваша діяльність важлива для суспільства, де Ви допомагаєте відновленню історичної правди, а сумлінною працею та творчою енергією завойовуєте авторитет музею, миру Вам і здоров'я, втілення гарних проектів і підтримки від влади".
Володимир Демчишин. Кременеькому краєзнавчому - 80 4

Вітальні слова звучали від начальника Кременецького міського відділу культури і туризму Ганни Бобровської, депутатів міськради, представників інтелігенції міста, музейних працівників, працівників бібліотек, гостей із Луцька, Дубного та Мюнхена. Регіональний координатор мандрівного фестивалю документального кіно DocudaysUa - Володимир Ханас передав для фонду музею документальні матеріали.
Відкрив захід директор Кременецького краєзнавчого музею Андрій Левчук, який розповів про історію музею, його сьогодення та перспективи. Згодом пройшла церемонія відкриття монумента Кременецької Мадонни.


Гостям була запропонована екскурсія містом та в Кременецький замок на горі Бона. А директор місцевого медичного училища імені Арсена Річинського, Академік академії економічної кібернетики України, кандидат медичних наук, депутат Тернопільської обласної ради І скликання Петро Мазур провів екскурсію з експозицією музею.

Володимир Демчишин. Кременеькому краєзнавчому - 80 5
Відбулася неординарна подія, а саме - на горі Бона відбулося підписання меморандуму щодо розвитку туристичної та краєзнавчої галузі області між Кременецьким краєзнавчим музеєм та КП ТОР "Обласним інформаційним туристичним краєзнавчим центром".
Володимир Демчишин. Кременеькому краєзнавчому - 80

Інформаційну підтримку заходу здійснювала ГО "Перша Медійна Група".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.