В Тернополі знаходять роботу переселенцям

04 Чер 2015 / 16:38 | Переглядів: 1603

робота

Сотні переселенців, які поселились в нашому краї після анексії Криму і початку АТО, шукають роботу на Тернопільщині. Людей, які переїхали з Криму, Донеччини і Луганщини працевлаштовують в Тернополі.

За станом на 1 червня 2015 року до центрів зайнятості Тернопільської області звернулись у пошуках роботи 333 особи з числа тих, які отримали довідку про взяття на облік як осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО (31 - житель АР Крим, 201 - Донецької області, 101 - Луганської області).

Службою зайнятості проводилась відповідна робота щодо працевлаштування вищезазначених осіб. У результаті: 120 осіб працевлаштовані (16 - кримчан, 71 - донеччанин, 33 - луганчанина), 20 - проходили професійне навчання, 21 особа була залучена до тимчасової зайнятості.

На обліку у центрах зайнятості Тернопільщини продовжує перебувати 103 внутрішньо переміщених особи (8 - жителі АР Крим, 67 - Донецької області, 28 - Луганської області), з них: 4 - проходять професійне навчання, 1 - бере участь у громадських роботах.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.