Власна справа – це вихід з безробіття

06 Лют 2014 / 13:04 | Переглядів: 1972

безробіття

Державна служба зайнятості серед інших послуг сприяє безробітним у започаткуванні власної справи. Це є однією з можливостей розв'язати проблему безробіття та створити нові робочі місця. Започаткування власного бізнесу - крок відповідальний та сміливих, який в майбутньому забезпечує не тільки місцем роботи, а й дає можливість реалізуватись, як професіонал. У службі зайнятості безробітним з числа застрахованих осіб, які виявили бажання провадити підприємницьку діяльність, виплачується допомога по безробіттю одноразово для організації такої діяльності. Щоб краще зорієнтуватись у цій безмежній кількості інформації що стосується започаткування власної справи, в центрах зайнятості проводяться тематичні семінари. Зокрема, у 2013 році було проведено 43 профінформаційних семінари "Як розпочати свій бізнес?" у яких взяло участь 320 осіб та 12 "Семінарів з організації зеленого туризму" за участю 105 осіб. Найбільш дискусійними питанням, які обговорюються на даних заходах: "Як обрати саме ту бізнес - ідею, щоб була актуальна і прибуткова на сьогодні?", "До кого звернутись за наданням тієї чи іншої консультації стосовно підприємницької діяльності?"

За минулий рік за сприянням служби зайнятості підприємцями стало 70 осіб, з них 29 жінок, 40 осіб -це молодь до 35 років, 8 чоловік жителі сільської місцевості.

Сфери діяльності, що зацікавили цих людей різні : торгівля, надання транспортних послуг, сільське господарство, надання послуг населенню, будівництво, бджолярство, вирощування грибів.

Вже у 2014 році проведено 3 семінари "Як розпочати свій бізнес?" у яких взяло участь 37 осіб та 1 "Семінар з організації зеленого туризму" за участю 14 осіб.

Відділ довідково-інформаційної роботи з населенням.
Грицаєнко А.Г.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.