В Тернополі міліція перевірила центр допомоги бійцям АТО

05 Лис 2014 / 16:30 | Переглядів: 1919

бійці баталйон Збруч АТО волонтерство армія

Фото: Василь Лабай

До співробітників Тернопільського міськвідділу міліції надійшло звернення від однієї із громадських організаційщодоперевірки законності діяльності об'єднань, які займаються збором коштів та продукції для бійців АТО.

Їхнє звернення зареєстрували в журналі єдиного обліку і відповідно до нього правоохоронці провелиперевірку.

Міліціонери з'ясували, що у Тернополі на вулиці Збаразькій, 16, на території Тернопільського державного обласного підприємства "Галант", розташований склад допомоги бійцям АТО. Там проводиться збір провіанту, засобів гігієни, медикаментів, військової амуніції та інших необхідних речей для передачі військовим у зону проведення антитерористичної операції.

Роботу складу започаткувало об'єднання громадської організації "Ядро", в яке входять сім громадських організацій: ГО "Всеукраїнське об'єднанняАвтомайдан", Громадськийлюстраційнийкомітет Тернополя, ГО "Майдан Тернопіль", ГС "Рада бізнесуТернопілля", ТГФОГП "Самооборона Тернопільщини", ТОГО "Тернопільські підсумки", ГО "Тернопільська правозахисна група".

Під час перевірки правоохоронці будь-яких неправомірних дій зі сторони громадських об'єднань, які займаються збором грошей та продуктів для бійців АТО, не виявили. Вся зібрана допомога йде виключно на потреби військових.

За матеріалами сайтуДосьє 102

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.