У Тернополі змагалися за "Кубок Аляски"

29 Жов 2015 / 15:31 | Переглядів: 2119

п25п25п2

"Кубок Аляски" - головний приз, за який змагались 27 жовтня на універсальному спортивному майданчику на вулиці 15 Квітня, 35. У турнірі взяли участь аж 7 футбольних дворових команд з юнаків віком 14-16 років.

Організували турнір працівники КО "Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення" управління у справах сім'ї, молодіжної політики і спорту спільно з партнером Андрієм Газилишиним, керівником ПП "Медіа-Т", в минулому активним спортсменом, який надав кубки переможцям.

Почався спортивний захід з показового виступу Тернопільського осередку Міжнародної Федерації Бойового Гопака, який збадьорив учасників та налаштував на футбольні поєдинки.

У нелегкій боротьбі перемогу та кубки за призові місця здобули команди:

І місце- "Пітсбург" у складі: Тиш Устим, Сум Владислав, Шадюк Максим, Флісак Віталій, Бабюк Олег, Стоколоса Олег.

ІІмісце- "ДЮСШ": Добровольський Максим, Матвієв Юра, Гуменюк Ігор, Кукуруза Вадим, Догенук Владислав, Правдюк Вадим.

ІІІ місце- "Банан": Телесніцький Остап, Войтович Ростислав, Мацієвич Віталій, Плотніков Артур, Кучма Іван, Поврозник Богдан .

Усі команди були нагороджені грамотами управління у справах сім'ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та солодкими призами.

Нагадуємо, що такі турніри за кубки мікрорайонів уже відбулись на "Дружбі" та "Східному". Організатори і надалі проводитимуть змагання для визначення учасників зустрічей за головний "Кубок міста". Тому, якщо Вам 14-15 років і Ви граєте у дворі з друзями у футбол, звертайтесь у КО "Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення" за телефоном 51-16-35 і Вам з радістю допоможуть організувати турнір серед дворових команд Вашого мікрорайону.


Джерело

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.