У Тернополі стартував міжнародний конкурс трубачів

08 Лис 2012 / 09:43 | Переглядів: 2045

трубач

V Міжнародний конкурс молодих трубачів імені Мирона Ставровецького розпочався у Тернополі.

Про це повідомила прес-служба Тернопільської ОДА.

Його учасниками є студенти музичних навчальних закладів України та країн Європи (Польщі, Білорусі, Росії, України), а також - трубачі-професіонали у віці до 30 років. Загалом - близько 60 осіб.

Конкурс проводиться з метою виявлення і підтримки талановитих музикантів, трубачів, поліпшення їх технічних і художніх навичок, сприяння досягненням українських та зарубіжних композиторів.

7 листопада розпочато прослуховування конкурсних програм І туру. Конкурсанти, які пройшли у II тур виступатимуть 9-10 листопада.

Крім того, учасники матимуть нагоду взяти участь у майстер-класах соліста Лондон-Брас, проф. Лондонської музичної академії Пола Арчібальда, проф. Томаша Слюсарчика, проф. Р.М. Наконечного (Львів), доц. В.В. Подольчука (Донецьк), проф. В.І. Пушкарьова (Москва), проф. М.О. Литвак (Ізраїль), сол.Вармінско-Мазурского симфонічного оркестру Михаіля Тіранскі, доц. І.М.Боруха, заслуженого артиста України АВ. Ількова, доц. П.В. Вакалюка (Львів).

Нагородження переможців конкурсу розпочнеться о 14 год. 10 листопада.

Джерело: Вголос

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.