У Тернополі штрафуватимуть за неприбрані дахи

17 Бер 2014 / 15:20 | Переглядів: 2209

жек ремонт даху

Сьогодні на черговому засіданні Тернопільської міської ради, депутати прийняли рішення про внесення доповнень до Правил благоустрою м. Тернополя, затверджених рішенням міської ради від 19.05.2011р. №6/8/20

" У Тернополі є проблема, коли власники окремих домоволодінь не слідкують за дахами в зимовий період, відповідно на покрівлях багатоповерхівок накопичується сніг і бурульки, - відзначив Сергій Надал, міський голова Тернополя. - Власники мають нести відповідальність за стан дахів і відтепер за неналежне утримання покрівель будуть оштрафовані згідно статті 152 за недотримання правил благоустрою".

Також депутати внесли зміни до правил благоустрою щодо знаходження людей льоду. Відтепер заборонено виходити на лід водних об'єктів при температурі повітря вище0°Cта товщині льоду менше 5-7 смдля одного пішохода;15 смдля групи людей з дистанцією5 м в колоні по 4 особи та25 см- при масовому катанні на ковзанах, а також пробивати ополонки для риболовлі або з іншою метою на відстані меншій 5-6 модна від одної. Кожний рибалка повинен мати із собою рятувальний жилет та лінь довжиною 15-20 мз петлею на одному кінці і вантажем вагою 400-500 гна іншому кінці.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.