У Тернополі презентують книгу-фотоальбом “Каміння Майдану”

27 Січ 2015 / 10:43 | Переглядів: 2584

каміння майдану книга

27 січня о 18:30 в актовому залі ДЮПЦ "ПЛАСТ" (м. Тернопіль, вул. Федьковича, 11) відбудеться презентація книги-фотоальбому “Каміння Майдану” о. Михайла Димида та його доньки Климентії.
Організатори - ТУСК “ОБНОВА" та НСОУ"ПЛАСТ".

Захід відбудеться благословення високопреосвященнішого архиєпископа та митрополита Тернопільсько-Зборівського кир Василія Семенюка.

"Каміння Майдану" - це книжка-фотоальбом, у якій священик і студентка спробували зібрати, позначені впродовж тривання Майдану, каміння.

Автори книги - це батько і донька, що представляють два покоління, яких об'єднала Революція гідності. Вони були не просто спостерігачі чи гості, а активні учасники Революції. Сама книга містить 85 проповідей-роздумів о. Михайла, який був одним із капеланів Майдану. Як розповів сам о. Михайло "це роздумування про те, що діється крізь призму Євангелія". А також 450 фотографій Климентії з її коментарями до них. Під час Євромайдану дівчина була одним із адміністраторів групи в соціальній мережі, де ділилася як новинами про те, що відбувається в Києві, так і своїми роздумами про це. В альбомі представлені фотографії, враження авторів, пости у соцмережах з місць подій, малюнки та ін.

“Майдан — це Київ, це центр Львова, це також подвір'я біля дому чи місце праці, однак не кухня і не новини на телебаченні, - наголошує о. Михайло Димид. - Відтепер новий Майдан — це серце кожного: ділімося щоденно отриманими маленькими дарами з людьми, яких зустрічаємо, незалежно від їхньої позиції чи байдужості. Зміцнюймо свою гідність…”.

Участь у презентації візьме автор книжки о. д-р Михайло Димид, богослов, греко-католицький священик, один із капеланів Майдану.

Книгу-фотоальбом “Каміння Майдану” уже презентували у Варшаві,Полтаві, Львові, Круа (Франція), Бельгії. Планується презентація у Коломиї, Івано-Франківську, Сумах, Києві, Єрусалимі, США і Канаді

Вхід вільний.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.