У Тернополі «Гармонія» навчала лідерства

22 Вер 2017 / 20:28 | Переглядів: 1231

У  Тернополі «Гармонія» навчала лідерства

Темою вересневого засідання жіночого клубу ”Гармонія”, що діє у гендерному центрі Тернопільського міськрайонного центру зайнятості, було "Лідерство як можливість успішної самореалізації"

"Лідер - це той, хто веде; перший, йде попереду. Всі учасники групи, колеги визнають його керівництво, покладаються на нього у прийнятті серйозних рішень і вирішенні важливих проблем, - повідомила фахівець центру зайнятості Інна Лісовська. - Розрізняють 2 види лідерства: формальне — процес впливу на людей з позиції займаної посади; неформальне — вплив за допомогою своїх здібностей, вміння чи інших ресурсів".

Учасниці заходу спільно із запрошеною гостею бізнес-тренером, психологом, представником ГО ТМЖК ”Відродження нації” Оксаною Шлюсар з'ясували, які лідерські якості притаманні кожній із присутніх; дискутували та ділилися думками щодо природи лідерства, озвучували, що на думку учасниць заходу заважає їм стати ”першою”, яку особисту якість хотілось би придбати на ”аукціоні якостей”.

Присутні спільно сформували ряд лідерських порад:

➢ У будь-якій справі ставте перед собою конкретні цілі.

➢ Не забувайте про оптимізм.

➢ Діліться досягненнями з людьми, які брали участь в створенні нової ідеї або проекті. Інколи необхідно йти не попереду, а поряд.

➢ Живіть за правилами, які самі створюєте. Хто створює правила гри, той і виграє.

➢ Вірте не лише в себе, але і в тих, хто йде за вами.

➢ Любіть людей.

➢ Розвивайтесь, пізнавайте та отримуйте знання.

➢ Розкривайте у собі таланти і допомагайте іншим людям у розкритті їх особистих талантів.

➢ Діліться з тими, хто вас оточує, своєю роботою та досвідом.

➢ Плануйте завтрашній день.

➢ Чергуйте глобальні погляди з приватними.

➢ Поліпшуйте світ навколо себе!

Ірина ОПАЛКО.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.