У тернопільській школі №18 відбудеться відкриття музею «Гідності та Cвободи»

16 Лют 2016 / 06:04 | Переглядів: 778

У тернопільській школі №18 відбудеться відкриття музею «Гідності та Cвободи»

19 лютого у ТЗОШ № 18 відбудеться відкриття музею Небесної Сотні. Виставка присвячена дуже важливому періоду в українській історії і є інструментом для осмислення подій 2013-2014 років. Її організатори - педагогічний та учнівський колективи ставлять перед собою мету увіковічнити пам'ять тих, хто не пошкодував життя заради нашого майбутнього.

Експозиція музею містить стенди: "Того великого вогню смерть не погасила", "Небесна сотня", "Духовний куточок Майдану", плакати із фотографіями, що висвітлюють події Революції Гідності 2013-2014 рр., копії документів позачергових засідань сесій Тернопільської міської ради про підтримку Майдану і сприяння тернополянам у виїзді в Київ.

На виставці представлені особисті речі учасників цих гарячих подій та воїнів АТО. Усі експонати музею - унікальні, адже вони були частинкою Революції Гідності.

Над створенням музею у школі працювали майже рік, у цьому ентузіастам допомагли волонтери, небайдужі до героїчних сторінок історії люди.

На відкриття музею завітають родини героїв Небесної сотні, почесні гості нашого міста. Учні 10-х класів виступлять із віршами, патріотичними піснями і презентують новостворену експозицію.

Перед урочистим відкриттям Музей Небесної сотні освятять представники духовенства. Він працюватиме щодня, а експозиція оновлюватиметься постійно.

Герої повинні жити в нашій пам'яті!

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.