Кількість людей, які використовують інтернет в парках Тернополя, збільшилась в рази

20 Чер 2015 / 11:41 | Переглядів: 3620

Wi-Fi в парку Шевченка

У тернопільських парках продовжують працювати Wi-Fi точки доступу до Інтернету. За словами керівника комунального підприємства "Тернопіль Інтеравіа" Івана Сороколіта, в середньому щодня є від 200 до 500 з'єднань.

Нагадаємо, що встановили точки доступу в усіх основних міських парках. А саме в парку ім. Т.Г. Шевченка, "Топільче" та "Національного відродження".

Безкоштовний Інтернет з'явився у місті завдяки ініціативі міського голови.

- Рішення про встановлення точок вільного доступу до мережі інтернет у парках міста було прийняте у 2010 році. Оскільки в Україні точок доступу до мережі на відкритих місцевостях не було, то це свого роду був революційний крок. За площею покриття ці зони приблизно одинакові, по кількості точок різні. Це пов'язано з тим, що в одних парках є більше перешкод, в даному випадку дерев або будівель, в іншому менше, - розповідає Іван Сороколіт.

За словами Івана Сороколіта, за останні три роки ріст користувачів зріс у 5 разів. Зокрема це пов'язано з тим, що все більше з'являється планшетів, смартфонів та мобільних пристроїв з доступом до мережі інтернет.

Безкоштовний Wi-Fi й надалі працюватиме у тернопільських парках без жодних обмежень

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.