У Козівці та Романівці вшанували Бандеру

23 Січ 2013 / 12:49 | 1 коментар | Переглядів: 5989

Бандера памятник від ВО Свобода

1 січня 2013 року в селах Козівка та Романівка Тернопільського району під проводом Тернопільської районної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" відбулася громадська акція з нагоди 104 річниці з Дня народження Степана Бандери.

Члени районної організації, представники інтелігенції, прихильники націоналістичних ідей та мешканці обох сіл зібралися на мітинг біля пам'ятників С. Бандери в їх селах. Під стягами України, УПА та "Свободи" парохи сіл відмовили молебні, після чого лунали палкі промови учасників акції.

"Багато сьогодні пишуть різні "добродії" про С. Бандеру, бо нині на нього є попит, але пізнання його, сприйняття і життя за ним не кожному під силу. Це був молодий націоналіст, ідеаліст, фанатик чинного націоналізму і з ним сотні побратимів і посестер, в очах яких палав вогонь ненависті до ворогів, запалений несамовитим Дмитром Донцовим і його працями.

Він, з однієї сторони, був глибоко релігійною людиною, як і його побратими по боротьбі, а з іншої -, виходячи із тих важких умов життя української нації, як український націоналіст, активно боровся за правду і волю свого народу.
Найбільшої популярності серед українців Степан Бандера досяг на Варшавському та Львівському судових процесах у 1935-1936 рр.по звинуваченню членів ОУН у їх націоналістичній діяльності.

Як згадують його сучасники: "…він випромінював силу волі та стремління все поставити на своєму"" - зазначив у своєму виступі Роман Наконечний, голова Тернопільської районної організації ВО "Свобода".

Роман Твардовський, заступник голови Тернопільської районної організації ВО "Свобода", у своєму виступі наголосив: "Степан Бандера - джерело живих ідей, з якого прийдешні покоління українців постійно будуть черпати сили для боротьби проти рабського духу, проти колоніального ярма, гноблення нації окупантами. У сьогоденні Степан Бандера вчить нас бути безкомпромісними та рішучими до зрадників, яничар та манкуртів".

Роман Наконечний

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.