Тернополяни продали нерухомості на 3,8 млн. грн.

26 Лют 2014 / 18:12 | Переглядів: 1922

Гроші

Про це заявили 30 осіб, які протягом січня-трьох тижнів лютого цього року задекларували свої доходи у Тернопільській об'єднаній ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області. Їм належить сплатити 213 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Загалом свій конституційний обов'язок вже виконали 878 декларантів, які задекларували доходів на суму 19,1 млн. грн. У результатів до місцевих бюджетів надійде майже 890 тис. грн. податку.

Нагадаємо, що до завершення періоду декларування громадянами своїх неоподаткованих доходів залишилося трохи більше двох місяців. Тому тернополянам, які у минулому році отримували доходи у вигляді спадщини та подарунків, інвестиційного прибутку, продажу рухомого та нерухомого майна, іноземні доходи, варто поспішити.

Інформаційно-комунікаційний відділ Тернопільської об'єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.