Тернопільський медичний університет перерахував одноденний заробіток медичній службі корвету «Тернопіль»

07 Бер 2014 / 17:39 | Переглядів: 2233

корвет "Тернопіль"1

Сьогодні, 7 березня, усі викладачі, працівники і студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського мали можливість поспілкуватися із капітаном третього рангу корвету "Тернопіль" Максимом Ємельяненком за допомогою відеоконференцзв'язку. З перших уст вони отримали інформацію про ситуацію, в якій опинився особовий склад військового судна. Окрім того, викладачі та працівники ТДМУ перерахували свій одноденний заробіток для потреб медичної служби корвету "Тернопіль".
"Звертаємося до капітана та всього особового складу корвету "Тернопіль" зі словами підтримки і гордості за вашу стійкість та вірність українському народу, а також відданість військовій присязі. Пишаємося вашою витримкою у таких складних умовах. Ви є гідним прикладом для всіх нас, а особливо медиків, які повинні в будь-яких умовах виконувати свої професійні обов'язки. Ми щодня моніторимо ситуацію щодо корвету "Тернопіль" і співпереживаємо разом із вами.
Як і вся прогресивна українська громадськість, ми глибоко стурбовані введенням збройних сил Російської Федерації на територію нашої суверенної держави. Дії російських військ в Криму на сьогодні фактично означають початок озброєного вторгнення до України. Ми сподіваємося на те, що цей конфлікт вдасться вирішити мирно і всі ви зможете спокійно повернутися на базу, заспокоїти своїх рідних і близьких", - йдеться у зверненні.
Студентсько-викладацький колектив медичного університету висловив підтримку й іншим українським військовослужбовцям в Криму. "Схиляємо низько голову перед вашою стійкістю. Ви також можете сподіватися на нашу допомогу. У разі потреби готові прийняти у себе членів ваших сімей. Ми віримо у вас!", - зазначається у документі.
Капітан третього рангу Максим Ємельяненко запевнив, що сьогодні ситуація дещо легша. Водночас він висловив розуміння того, що протистояння ще не завершено. Від імені особового складу корвету "Тернопіль" подякував за підтримку.
"У нас є можливість розташувати сім'ї військовослужбовців на базі навчально-оздоровчого комплексу "Червона калина". Тут є всі необхідні умови та харчування. Також запрошуємо вас на відпочинок до нас", - запропонував ректор ТДМУ Леонід Ковальчук.
Максим Олександрович наголосив на тому, що подібні пропозиції надійшли й від інших тернополян. "Ми визначаємося із військовослужбовцями і їхніми сім'ями з приводу того, хто бажає поїхати до Тернополя. Зв'язок будемо підтримувати через міського голову Сергія Надала. Ми почали викладати на своїй сторінці у фейсбуці фотографії та інформацію про ситуацію щодо нашого корвету. Якщо виникне необхідність, то обов'язково зв'яжуся із вашим колективом. Дуже сподіваюся на мирне вирішення ситуації. Після завершення цих подій обов'язково приїдемо до Тернополя. зокрема в медичний університет, та з задоволенням поспілкуємося з колективом і студентами", - додав Максим Ємельяненко.
Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.