До Тернопільського медичного університету продовжують надходити листи підтримки

02 Кві 2014 / 16:34 | Переглядів: 2057

медичний

На адресу Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського продовжують надходити листи підтримки від закордонних вищих навчальних закладів. Нагадаємо, що викладацький і студентський колективи ТДМУ звернулися до учасників консорціуму "Науково-освітнього інноваційно-технологічного об'єднання", створеного з ініціативи медуніверситету і до якого входить 24 партнери-університети Європи, США, Росії, Малайзії, Грузії, Узбекистану, Таджикистану, Казахстану та України, із проханням об'єктивно і правдиво доносити до своїх колективів інформацію про події в нашій державі та вторгнення російських військ на територію Криму.

Нещодавно свою єдність із українським народом підтвердив і ректор Люблінського медичного університету, професор Анджей Дроп. "Ми хотіли б запевнити вас у нашій підтримці у ці важкі для України часи. Ми насправді високо цінуємо вашу боротьбу за свободу та єдність. Дякуючи нашій пресі, яка висвітлює події у вашій країні об'єктивно, маємо достовірну інформацію про ситуацію в Україні. Ми схвально ставимося до вашої боротьби за незалежність та бажаємо всього найкращого", - запевнив очільник Люблінського медичного університету.

Із словами підтримки зателефонував до ректора Тернопільського медичного університету, професора Леоніда Ковальчука і його колега - ректор Тбіліського державного медичного університету, професор Зураб Вадачкорія, який висловив цілковиту підтримку українському народу. Він також наголосив на тому, що медичний виш у Тбілісі продовжуватиме співпрацю із ТДМУ.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.