Тернопільські журналісти мобілізувались заради спільної мети

04 Гру 2013 / 08:45 | Переглядів: 2169

прес-клуб логотип

Усвідомлюючи всю важливість суспільно-політичних подій, які відбуваються в Україні, і прагнучи максимально посприяти журналістам, які висвітлюють діяльність Тернопільського Євромайдану, Тернопільський прес-клуб відсьогодні починає працювати в особливому режимі. Щодня, з ранку до вечора, його двері будуть постійно відчинені для представників всіх засобів масової інформації. Тут, за потреби, журналісти можуть брати інтерв'ю у активістів і учасників Євромайдану, здійснювати дзвінки по міському телефону, працювати на комп'ютері, користуватися зоною Wi-Fi. Врешті-решт заходити, аби просто погрітися і випити чаю чи кави та обмінятися інформацією з колегами.

Окрім цього Тернопільський прес-клуб пропонує максимальне сприяння в інформаційному забезпеченні оргкомітету Тернопільського Євромайдану. Ми завжди готові допомогти у поширенні інформації та проведенні прес-конференцій і брифінгів. Наші контактні телефони - 050-528-03-15; 096-946-26-10; 050-437-26-07

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.