Сьогодні відбудеться турнір зі стрітболу

09 Жов 2015 / 09:26 | Переглядів: 1168

а11а

Любиш проводити вільний час активно, відпочиваючи на спортивному майданчику? Тобі 10-12 років і ти граєш у баскетбол або стрітбол?

Для тебе і твоїх друзів 9 жовтня о 16.00 год. на універсальному майданчику по вул. Вербицького, 6 відбудеться турнір зі стрітболу.

Нехай переможуть сильніші!

Для справки. Стрітбол походить відбаскетболу, проте має деякі зміни у правилах.

У гру грають 2 команди. Склад команди 5 гравців (3 польових та 2 запасних).

Гра триває два періоди по 8 хвилин. Гра зупиняється, якщо одна з команд виграє з рахунком 8:0.

Гра проходить "на одне кільце", при цьому команда перед забиванням м'яча в кільце повинна "вивести" його за трьох-очкову лінію.

Захід проходить у програмі "Дворових Олімпійських ігор".

Організатори : Тернопільське обласне відділення Національного Олімпійського комітету України та Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення.

Телефон для довідок: 51 16 35