Шановні колеги!

09 Жов 2013 / 10:15 | 1 коментар | Переглядів: 2486

Юрчишин Василь укрпошта

Вітаю Вас із Всесвітнім днем пошти! У цей день, 9 жовтня 1874 року, було засновано головну міжнародну поштову організацію - Всесвітній поштовий союз.

Сьогодні Пошта забезпечує право кожного громадянина на отримання та вільний обмін інформацією, є надійним засобом комунікації з усім світом. Щодня сотні тисяч людей користуються послугами поштового зв'язку, відправляючи листи, бандеролі, посилки, поштові перекази, передплачуючи й отримуючи улюблені газети і журнали. Кожен з ваших клієнтів розраховує на оперативність і високу якість послуг.

Важко переоцінити внесок поштової служби у забезпечення поштового обміну та зміцнення зв'язків між людьми. Запорукою успішного розвитку вітчизняної пошти є передусім повсякденна робота працівників поштового зв'язку, реалізація їх високих професійних здібностей та навичок, працелюбність і відданість обраному фаху.

Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє простір. Щиро бажаю Вам вагомих професійних успіхів, злагоди, реалізації планів, щастя і благополуччя.

Василь Юрчишин
Директор Тернопільської дирекції УДППЗ "Укрпошта"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.